Česká republika

Vyberte svou zemi:

Něco o nás

Společnost Divesoft se zabývá výzkumem a vývojem specifického vybavení pro potápěče.

Jsme úspěšní v takových oblastech trhu, kam si ostatní netroufnou pro vysokou technologickou náročnost vývoje a výroby. Společnost Divesoft používá pouze nejkvalitnější materiály a výrobních postupy bez kompromisů.

Veškeré produkty jsou vyráběny v nové továrně v Roudnici nad Labem. Společnost Divesoft si zakládá na tom, že výroba všech komponentů i konečná montáž probíhá v Evropě. To zaručuje vysokou kvalitu, spolehlivost a dlouhověkost všem našim výrobkům.

Prvním velkým úspěchem naší společnosti bylo patentování nové technologie měření koncentrace helia na základě rychlosti zvuku. Naším prvním produktem se tak stal analyzátor kyslíku a helia, který je neustále zdokonalován. Svou jednoduchostí, precizním zpracováním, provozem bez nutnosti kalibrace He čidla, velkou řadou sofistikovaných funkcí a množstvím doplňků, se stal analyzátor Divesoft velice oblíbeným po celém světě.

Společnost Divesoft v současné době pracuje na vývoji nových produktů určených především špičkovým technickým a jeskynním potápěčům, kterým umožní proniknout dále a hlouběji.